Fuar Standı

Şirketinizin aynası

Stand deyip geçmeyin. Fuar standı düşündüğünüzden daha fazlasını ifade eden mimari bir yapıdır. Şirketinizin tabelasıdır ve şirket felsefenizin veya portföyünüzün dışa yansımasıdır. Yaratıcılık özeniyle hazırlanmış bir fuar standı müşterilerinize sizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtacak ve etkileyici olacaktır.

Her bütçeye uygun sizler için stand çözümleri sunmaktayız. Modüler, Maksima, Ahşap veya özel tasarım standınızı dizayn ederken şirketinizin kendine has karakterini yansıtmaya ve sizin özel isteklerinizi yaratıcı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Stand yapımını tamamen sizin talimatlarınız yönünde gerçekleştiriyoruz. Yine sizinle beraber sizin düşüncelerinizi yansıtan alan çözümleri üretiyoruz. Üç boyutlu CAD-yazılımımız standınızın geniş kapsamlı ve orijinale çok yakın temsilini mümkün kılıyor: Zemin, duvarlar ve mobilyalar istenildiğinde hazır sistemlerle, istenildiğinde ise size özel üretilen parçalarla tasarlanıyor. Planlama aşamasından itibaren zamanında teslim güvencesini veriyoruz.

Bırakın ilham kaynağınız olalım ve sizi itinayla hazırlanmış standınıza yönlendirelim. Firma konseptinize uygun fuar standınızın tasarımını, kurulumunu siz diger islerinizle ilgilenirken biz takip edelim ve fuardan önce size teslim edelim.