Almanya’da fuar organizasyonları alanında sizlere hizmet veren şirketimiz

Yonca Fair’in sayfasına hoş geldiniz!

Uluslararası faaliyet gösteren bir şirketsiniz. Almanya’da bir fuara katılıp şirketinizi en iyi şekilde temsil etmek istiyorsunuz. Bunun için profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var? Siz katılacağınız fuarlarda kendi işinize odaklanın. Gerisini bize bırakın!
Yonca Fair sizin için tüm planlama, organizasyon, koordinasyon ve uygulama görevlerini üstlenir.
Hedef ve vizyonlarınızı beraber gerçekleştirelim.

Almanya’da fuarlara katılımınız – sizin başarınız bizim hedefimizdir
Yurtdışı fuar katılım organizasyonları şirketler için epey zahmetli bir iştir. Yonca Fair size bu konularda yardımcı olur, tecrübeli ve güvenilir çözüm ortağı olarak her zaman yanınızda olur. Almanya'nın her şehrinde ayrıca Paris, Brüksel ve Moskova`da katılacağınız fuarlarda başarınızı yükseltmenize destek olur. Almanya'nın uluslararası önem taşıyan fuarlarında etkileyici ve başarılı bir katılım için size eşlik eder.

Rundum-Sorglos-Paket – İyi bir fuar katılımı için ihtiyacınız olan her şey
Stand, fuar etkinlikleri, yiyecek-içecek-hizmetleri, hostesler, otel ve transferler – Yonca Fair size özel çözümler üretir, isteklerinizi dikkate alır ve fikirlerinize ilham kaynağı olur.

Kültürler arası köprü– Yonca Fair kültürel özelliklere önem verir
Yonca Fair olarak kültürler arası iletişime değer veriyoruz. Her kültür bizim için önemlidir. Bundan dolayı fuar hizmetlerimizin her alanında kültürlere özel servisler sunmaktayız. Üst düzey yabancı dil hakimiyetimiz ve geniş kültürel bilgi birikimlerimizle sizin için doğru bir çözüm ortağı olduğumuzdan eminiz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?
Lütfen bize ulaşın. Size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz.

Yonca Fair fuar partneriniz.

Fuarlarımızdan bazı fotoğraflar


Referanlarımız